Taylandlı Gencin Gözleri Göz Yuvasının Dışında Duruyor

Tayland’da yaşayan 20 yaşındaki gencin gözündeki iltihaplanma sebebiyle doktora gittiklerinde gözlerinin içinde tümör olduğu ortaya çıktı. Tümör büyüdükçe gözleri çok korkunç bir hal aldı

Tayland’ın ufak bir ilinde yaşayan 20 yaşındaki Chokchai Khonkaew isimli genç gözlerindeki iltihaplanma ve kızarıklıktan rahatsızlık duyuyordu. En başta çok önemsemeyen genç daha sonra hastaneye gittiğinde gerçekleri öğrendi. Gözlerinde tümör çıkmıştı. Tümör büyüdükçe gözlerini dışarı doğru itmeye başladı. Bu itişlerle gözleri göz yuvasından dışarı çıkarak korkunç bir hal aldı. Bu sürede gözlerinden bir tanesi kör oldu.

Göz tedavisi için başkent Bangkok’a giden genç, burada da tedavi bulamayınca tekrar evine geldi. Çevresinden duyduğu bitkisel tedavileri uygulamaya başlayan Khonkaew bir süre sonra gözündeki tümörün baskısının azaldığını hissetmeye başladı. Bir süre daha bitkisel tedaviyi kullanan genç gözündeki tümörün azalmaya başladığını fark etti.

Şimdilik bitkisel tedaviye devam eden Khonkaew’in doktorsuz bulduğu tedavi sonuca ulaşırsa tıpta bambaşka bir tedavi yolu bulunmuş olacak. Fakat henüz bu kararı verebilmek için çok erken.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*