Bilgi ve Haber'in Merkezi – VerHaber.com

Cesur Hemşire Oyuncuları Konusu Kadrosu ve Oyuncu İsimleri

Çok yakın sürede ekranlara gelecek durumda olan Cesur Hemşire dizisinin oyuncuları belirlendi . Dizi sektöründeki rekabetin artmasından dolayı kanal yönetimleri yepyeni dizileri bünyesine katmaya devam ediyor . Cesur Hemşire dizisi oyuncuları ve Cesur Hemşire dizisi konusu dizinin yayınlanacağının ilan edilmesinden dolayı heyecan edilmektedir. Sizlerin merakını bir nebzede olsa giderebilmek yerine alakalı dizi hakkında size bilgi vereceğiz.

Cesur Hemşire dizisinde başrol oyuncusu olarak herkesin severek takip ettiği isimlerden birisi durumda olan Hakan Yılmaz seçildi. Yapılmış Durumda Olan teklifi kabul eden Hakan Yılmaz sizlerinde bildiği benzeri kısa süre önce Ali Ayşeyi Seviyor dizisinde rol almıştır.

İlgili dizinin konusu ise bir hemşirenin başından geçtiğimiz kolay değil olaylardan ne türlü bir biçimde kurtulduğu olacak.

Cesur Hemşire dizisiyle alakalı yepyeni bilgiler elimize geçtikçe size bu bilgileri çıkarmaya devam edeceğiz. Sizlerde Cesur Hemşire dizisi oyuncuları hakkında bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz .

Tweetle bosluk Google +1
Kategori: Televizyon

Benzer Konular

Muhteşem Yüzyıl Zahid Bizi Tan Eyleme Sözleri

Muhteşem Yüzyıl Zahid Bizi Tan Eyleme Sözleri

12 Şubat tarihinde yayınlanan Harika Asır’da çalan türkü izleyiciler aracılığıyla tek sürü beğenildi. En Son...

Vahe ile Dekodizayn Başvuru Formu

Vahe ile Dekodizayn Başvuru Formu

Senelerin efsanevi yazılımı çoğalış Kanaltürk ekranlarında. Vahe Kılıçarslan’ın sunumu ile “Vahe ile Dekodizayn” Kanaltürk ekranlarında...

Kelime Oyunu Neden Kaldırıldı?

Kelime Oyunu Neden Kaldırıldı?

Show TV ekranlarına esasında artık yepyeni hamle atan – İhsan Varol beklenmedikbir haberle Show TV...

Yukarı