Bilgi ve Haber'in Merkezi – VerHaber.com

Adını Kalbime Yazdım Ömer Serhan Yavaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli Biyografi

Adını Kalbime Yazdım dizisinin başkarakteri kalan Ömer yıldızı parlayan oyuncu Serhan Yavaş açısından canlandırılmaktadır. Adını Kalbime Yazdım Ömer kimdir, kaç yaşında, nereli ve Adını Kalbime Yazdım Ömer gerçek ismi ne buna benzer sorular dizi tutkunları açısından sorulmaya devamı ettiğinden dolayı sizlere Serhan Yavaş yaşamı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ünlü oyuncu ile ilgili bütün bilinmeyenler ulaşmak amaçlı yazımızın devamında bulunan vikipedi verilerine göz atabilirsiniz. Ünlü oyuncunun sevgilisi kim sorusunu soran birden çok şahsın ünlü oyuncunun evli olduğunu bilmediğini düşünüyoruz.

Adını Kalbime Yazdım Ömer Serhan Yavaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli Biyografi

Serhan Yavaş doğum tarihi 27 Nisan 1972’dir. İstanbul ilinde doğan oyuncu bu ilde yaşamaya devamı ediyor. Marmara Üniversitesi spor akademisi mezunu kalan yakışıklı oyuncu mesleğini inşa etmek adına oyuncu olmayı seçim etmişti.

Oyunculuk dünyasına farklı reklam filmlerinde oyun alarak başlayan oyuncu ilerleyen dönemlerde gelen teklifleri değerlendir ve ülkemizin en bilinen isimlerinden birisi haline geldi. İlk olarak Ester ve Sarah isimli dizi filmiyle karşımıza çıkan oyuncu bu proje haricinde Denizbank, Bosch, Tofaş, Papia ve Nestle Kit Kat reklam filmlerinde oyun aldı. Ek Olarak kendisi Yemin ve Unutulmaz isimli dizilerde oyun almıştır. Günümüzde ise adını kalbime yazdım oyuncuları aralarında yer almaktadır .

5 / 5 stars     
Tweetle bosluk Google +1
Kategori: Biyografi

Benzer Konular

Demet Özdemir Kimdir – Biyografisi

Demet Özdemir Kimdir – Biyografisi

Fox TV’de rekor üzerine rekor kıran, büyük bir hayran gitmesi yaratmış olan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin...

Dila Danışman Kimdir – Biyografisi

Dila Danışman Kimdir – Biyografisi

Fox TV’de yepyeni dizilerin başladığını biliyoruz. 2013 2014 sezonu harika dizilerinden birisi olan Sana Bir...

Yukarı